O nas

Z roku na rok cyberincydenty stają się coraz poważniejszym problemem polskich firm. Z raportu firmy doradczej KPMG wynika, że w ponad 80% spółek doszło do takich incydentów, a połowa badanych ma problem z zatrudnieniem i utrzymaniem specjalistów odpowiedzialnych za

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na analizę incydentów bezpieczeństwa oraz obsługę operacyjną, w maju 2018 roku została powołana do życia firma SOC24 Sp. z o.o.

Wykwalifikowana kadra SOC24 Sp. z o.o. oraz wsparcie inżynierskie firmy Infradata sp. z o.o., gwarantuje rzetelną realizację obsługi operacyjnej. Dzięki temu powiązaniu SOC24 Sp. z o.o. jest wiarygodnym i doświadczonym partnerem biznesowym dla wielu instytucji, które mają zapotrzebowanie na obsługę i analizę incydentów w różnych wariantach, często po godzinach funkcjonowania swojego przedsiębiorstwa czy działu SOC.

 

Dane rejestracyjne:

SOC24 Sp. z o.o.
ul. Puławska 537
02-844 Warsaw

NIP 9512464865
REGON 380605496

Dane kontaktowe:
Tel. 22 46 00 785
biuro@soc24.pl

Talk with an Expert

Speak with a solutions expert or architect. Give us a call or leave a message. Our team is ready for your business.

Udostępnij tę stronę:

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.