SOC24

Zastrzeżenia dotyczące witryny

Drobnym drukiem

Treści

Na tej witrynie internetowej Infradata stara się dostarczać rzetelne i aktualne informacje, ale zawsze istnieje możliwość, że pewne informacje nie są lub przestały być poprawne. Infradata nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie informacji zamieszczonych na tej witrynie internetowej ani za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane bezpośrednio lub pośrednio przez ich wykorzystanie.

Prawo własności intelektualnej

Infradata jest jedyną stroną dysponującą prawami własności intelektualnej do elementów zamieszczonych na tej witrynie. Poza wyjątkami przewidzianymi przez prawo, żaden element zamieszczony na tej stronie internetowej nie może być powielany ani upubliczniany bez uprzedniej pisemnej zgody Infradata.

Łącza do stron internetowych stron trzecich

Odsyłacze do stron internetowych i zasobów stron trzecich (hiperłącza) są dostępne wyłącznie dla wygody użytkownika i nie oznaczają, że Infradata akceptuje lub przyjmuje odpowiedzialność za powiązane strony internetowe i zasoby. Ponieważ zasoby te są utrzymywane przez strony trzecie, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za poprawność informacji ani za żaden inny ich aspekt.

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na powyższe warunki.

Ta witryna korzysta z plików cookie. Kontynuując przeglądanie tej witryny, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.